اخبار

تعویض ارکان خودرو بدون اخذ مجوز پلیس راهور ممنوع است

تعویض ارکان خودرو بدون اخذ مجوز پلیس راهور ممنوع است

به گزارش پایگاه خبری «یدک مال» به نقل از ایرنا، سرهنگ فضل‌الله شیری گفت: ارکان خودرو شامل اطاق، موتور، شاسی و رنگ می شود و مالکان وسایل نقلیه برابر مفاد ماده ۷۲۰ قانون مجازات اسلامی و ماده ۳۰ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی در صورت نیاز به تعویض ارکان باید مجوز لازم را پلیس راهور کسب کنند.

وی ادامه داد: در صورت موافقت پلیس راهور با تعویض رکن، مالک باید قطعه تعویض شده را نو و با فاکتور معتبر از نمایندگی مجاز جایگزین کند.

رییس پلیس راهنمائی و رانندگی استان کرمانشاه اظهار داشت: پس از تعویض ارکان خودرو مجددا توسط کارشناسان راهور مورد بازدید قرار گرفته و اسناد خودرو از جمله شناسنامه مالکیت و کارت خودرو تعویض می شود.

سرهنگ شیری یادآوری کرد: در صورت جایگزین کردن قطعه مستعمل و کارکرده که فاقد فاکتور معتبر از نمایندگی های مجاز هستند پلیس راهور از ارائه خدمات به آنها برابر مقررات خودداری می کند.

اتصال برق مغازه بدلیجاتی را در کرمانشاه به آتش کشید

فرمانده انتظامی کرمانشاه اظهار داشت: وجود اتصالی در سیستم برق مغازه بدلیجات را در شهرک تعاون به آتش کشید و حدود چهار میلیارد ریال خسارت به بار آورد.

سرهنگ «علیرضا دلیری» اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران از وقوع یک مورد آتش سوزی در واحدی صنفی واقع در شهرک تعاون تیمی از ماموران راهی محل شدند.

وی افزود: پس از حضور ماموران در محل و انجام تحقیقات ابتدایی مشخص شد مغازه ای که دچار حریق شده بدلیجاتی بوده و طبق اعلام کارشناسان مربوطه اتصال برق عامل این آتش سوزی بوده است.

سرهنگ دلیری در پایان گفت: طبق برآوردهای به عمل آمده حدود چهار میلیارد ریال خسارت به این واحد صنفی وارد آمده است.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
دیدن همه ی نظرات