عضویت و پرداخت

درحاضر صرفا امکان پرداخت آنلاین درسایت جهت پردازش سفارش شما وجود دارد، به محظ مهیا شدن شرایط پرداخت در محل COD مراتب از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

سایت یدک مال دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می توانید در صفحه اصلی وب سایت با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید. ضمن اینکه آدرس دفتر مرکزی سایت مشخص است تحت نام شرکت رخشان سپهر اکباتان فعالیت داشته و تیم پشتیبانی ما همواره در کنار شما قرار دارد.

بله، برای قطعی کردن مراحل خرید و همچنین مشخص کردن مکان تحویل کالا نیاز است حتماً عضو شد، این عضویت بسیار ساده و تنها با درج یک شماره موبایل امکان پذیر است ضمن آنکه با عضویت در سایت:

 

  • سریع تر و ساده تر می توانید خرید کنید و از تخفیفات اعضا بهره مند خواهید شد.
  • به سادگی سوابق خرید و فعالیت های خود را مدیریت کنید.
  • لیست علاقه مندی های خود را بسازید.
  • از طریق پیامک یا ایمیل در جریان فروش های ویژه و محصولات جدید قرار گیرید.

خیر، پس از انجام مراحل خرید و ثبت سفارش،ثبت سفارش شما تحت عنوان سفارش شما ثبت شد از طریق سرویس پیامک و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد و با وارد کردن شماره تماس و ایمیل به درستی در زمان ثبت سفارش،از وضعیت سفارش خود در هر لحظه باخبر می شوید.

شما می توانید با استفاده از همه کارت های بانکی عضو شتاب هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

سفارشگذاری و روشهای تحویل قطعات

بله، شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته میتوانید سفارش خود را ثبت کنید و سفارشات در اسرع وقت برای شما چه از طریق پیک (حمل فوری) و یدک مال اکسپرس (حمل رایگان فعلا صرفاً برای تحویل در تهران) برای تهران و چه از طریق پست برای شهرستان ارسال می شود.

درتهران:

  • حمل رایگان (حداقل ۶ و حداکثر ۳۶ ساعته) در صورتی که سفارش شما در هر روز قبل از ساعت ۱۱ انجام گردد سفارش در همان روز در تهران تحویل خواهد شد. اما درصورتی که بعد از ساعت ۱۱ صبح سفارشگذاری نمایید حمل رایگان موکول به روز بعد خواهد شد.
  • حمل فوری – در ساعت کاری انبارهای تهران بین ساعت ۹ تا ۱۶ با انتخاب حمل فوری قطعات حداکثر ۳ ساعته در مناطق ۲۲ دوگانه تهران به مقصدی که مشخص می فرمایید تحویل میگردد. (در این نوع روش حمل قطعات هزینه اخذ میگردد)

در شهرستانها:

  • تحویل از طریق پست، باربری یا تعاونی اتوبوسرانی که با شما هماهنگی خواهد شد. (غیر رایگان) حداکثر ۷۲ ساعته 

شما می بایست پیش از اینکه وضعیت سفارش شما به حالت “تحویل به واحد حمل” تغییر کند، ابطال سفارش خود را به صورت تماس تلفنی به واحد پشتیبانی سایت اطلاع دهید. پس از ارسال سفارش امکان ابطال سفارش وجود ندارد.

با عضویت در شبکه های اجتماعی یدک مال و دنبال کردن آن ها از قبیل کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام به شما اطلاع رسانی می شود.