اخبار

معرفی با‌کیفیت‌ترین خودروساز در آمریکا در سال ۲۰۲۱

معرفی با‌کیفیت‌ترین خودروساز در آمریکا در سال 2021

به گزارش یدک مال به نقل از car.ir، یک نظرسنجی از مالکان ماشین‌های نو در آمریکا نشان داده که خودروساز رم  (RAM) باکیفیت‌ترین ماشین‌ها را در سال گذشته تولید کرده است. دوج، خودروساز دیگر آمریکایی در این نظرسنجی دوم شده و میتسوبیشی و لکسوس با کسب امتیازی برابر به طور مشترک سوم شده‌اند.

موسسه جی‌دی‌پاورز با نظرسنجی از حدود ۱۱۱ هزار نفر این رتبه‌بندی را تهیه کرده است. این رده‌بندی که ۳۴ سال است منتشر می‌شود، معیار معتبری برای ارزیابی واکنش خریداران به ماشین‌های نو است.

در نظرسنجی از مالکان ماشین‌ها خواسته می‌شود تا اشکال‌ ماشین‌ها را در ۹۰ روز اول ثبت کنند. تعداد این ایرادها به ازای هر ۱۰۰ ماشین منتشر می‌شود و هر کارخانه‌ای که امتیاز کمتری بگیرد، رتبه بهتری کسب خواهد کرد. این رده‌بندی به طور مجزا برای هر کلاس خودرو هم منتشر می‌شود. رم امسال ۱۲۸ امتیاز گرفت که نشان می‌دهد ماشین‌هایش به ازای هر صد دستگاه ۱۲۸ ایراد داشتند. این کارخانه دو سال پیش در رده ۲۱ قرار داشت و سال گذشته سوم شد. این اولین بار است که رم در این رده‌بندی اول می‌شود. رم مارک نوپایی است. این کارخانه در سال ۲۰۱۱ با انشعاب از دوج شکل گرفت و سه مدل وانت و دو مدل ون تولید می‌کند. در نظرسنجی بر اساس کلاس‌های مختلف خودرو، هفت مدل از گروه هیوندای در رتبه اول قرار گرفت و موفق‌ترین خودروساز بود. تویوتا با پنج مدل و ب‌ام‌و با چهار مدل در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند. تسلا به جی‌دی پاور اجازه نمی‌دهد تا ماشین‌هایش در پانزده ایالت در نظرسنجی کنند و به همین دلیل به طور رسمی در این رده‌بندی حضور ندارد. اما جی‌دی‌پاور می‌گوید به اندازه کافی از رانندگان در ۳۵ ایالت دیگر اطلاعات کسب کرده تا بتواند امتیازی عادلانه به این کارخانه بدهد. کیفیت ماشین‌های تسلا اگرچه نسبت به سال قبل بهتر شده، اما این خودروساز الکتریکی با ۲۳۱ امتیاز در پایین جدول است.

پست های مرتبط

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
دیدن همه ی نظرات