اخبار

شرکت خودروسازی که نیامده ورشکست شد

شرکت خودروسازی که نیامده ورشکست شد

به گزارش یدک مال به نقل از car.ir، شرکت ۱۰-K/A که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ثبت است فاش ساخته که استارت آپ وسایل نقلیه الکتریکی Lordstown Motors که قول داده بود، در اواخر سال ۲۰۲۱ وانت استقامتی خود را راه اندازی کند ، در آستانه ورشکستگی قرار گرفت.

این شرکت در گزارشی گفته: “ما برای اجرای برنامه تجاری خود با کمبود سرمایه مواجهیم و این می تواند با ایجاد تردید اساسی نسبت به توانایی ما برای فعالیت، شرایط سختی برایمان ایجاد کند.”

در ادامه این شرکت افزود: “بدون در نظر داشت وسیله نقلیه ای که هنوز در دست توسعه داریم ، دیگر هیچ مشتری یا سفارش عقب افتاده ای نداریم و اطمینانی هم وجود ندارد سفارش الزام آور یا فروشی هم داشته باشیم. ” “اگر ما نتوانیم عملیات تجاری خود را مقیاس بندی کنیم یا این که صورت رشد آینده را به طور موثر مدیریت کنیم ، ممکن است نتوانیم وسایل نقلیه خود را با موفقیت تولید ، بازاریابی ، سرویس دهی و فروش یا اجاره دهیم.”
این شرکت خاطرنشان می کند که از تاریخ ۳۱ مارس فقط ۲۵۹.۷ میلیون دلار ، نقدینگی داشته است که بیش از ۱۲۵.۲ میلیون دلار آمریکا به عنوان پول نقدش را در سه ماهه گذشته زیان داده است. این گزارش ادعا می کند که احتمالاً “بودجه کافی برای افزایش مرحله تولید عملیات” وجود ندارد.

 

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
دیدن همه ی نظرات