فروشگاه  اینترنتی قطعات خودرو یدک مال

درباره ما

فروشگاهی در قالب مارکت پلیس (بازارگاه)

یدک مال
فروشگاهی با...

چشم انداز توسعه خدمات بر اساس اصول سه گانه ارائه بالاترین سطح کیفیت محصولات خودرویی، ایجاد بستر لجستیک توزیع سریع قطعات و همچنین عرضه قطعات به منصفانه ترین قیمت در بازار است، این سه مورد مأموریت به پشتوانه تجربه و تخصص تیم اجرایی و البته حمایت شما همراهان یدک مال در مسیر تحقق قرار گرفته است.

۰۱

کیفیت قطعات

اولین و مهم ترین اصل در خرید قطعات خودرو بی شک کیفیت آن و سازگاری با خودرو می باشد. سبد محصولات یدک مال شامل قطعات اصلی و درجه یک بوده و خواهد بود.

۰۲

دسترسی (تحویل به موقع)

تیم توزیع یدک مال بگونه ای هدف گذاری نموده اند که قطعات را سالم و سریع به دست مصرف کنندگان برسانند.

۰۳

قیمت

تعهد یک مال برآن که با شرط حفظ ۲ اصل قبلی یعنی کیفیت و توسعه سبد محصول و توزیع سریع، شرایط را بگونه ای مدیریت نماید که قطعات به منصفانه ترین قیمت به دست مصرف کنندگان برسد.

“کلیک بعدی مزد اعتماد است!”

یدک مال ( فروشگاه آنلاین قطعات خودرو )

تا کنون تا کجا پیشرفت داشته ایم

قدم های طی شده در یدک مال

گروه هم پیمان و مجری مجرب

ایجاد تیم اجرایی متشکل از مدیران و کارشناسان حوزه قطعات یدکی و خدمات پس از فروش خودرویی

تکمیل سبد محصولات با قطعات کیا و هیوندای

با هدف کامل کردن سبد محصولات و تجربیات تیم اجرایی قرار دادهای منعقده با تأمین کنندگان سایت در قدمهای آغازین عرضه کننده قطعات خودروهای برندهای کیا و هیوندای معرفی گردید.

ساختار چند فروشگاهی

گروه یدک مال به پشتوانه اشراف به بازار قطعات خوردویی، فروشندگان فعال در سایت را از میان برترینها این بخش انتخاب میکند.

میزان تحقق اهداف

با توجه به اهداف تعریف شده و ارزیابی های صورت گرفته در حال حاضر وضعیت افزایش سبد محصولات و در عین حال کسب رضایت مشتریان از خدمات ارائه شده (کیفیت، توزیع و قیمت) در شرایط مطلوب قرار گرفته با افزایش سبد محصولات سطح پوشش یا میزان تنوع محصولات موجود نیز از ۵۰۰۰ قلم فعلی به ۱۰۰۰۰ قلم طی سال ۱۴۰۰ افزایش خواهد یافت.

سطح رضایتمندی مشتریان از کیفیت قطعات
۹۹%
سطح پوشش قطعات مصرفی
۷۸%
رضایت از لجستیک سایت (تحویل به موقع)
۹۸%

برندهای قطعات در سایت یدک مال

در سایت یدک مال فروشندگان مجموعه متنوعی از قطعات را با برندهای مختلف عرضه می نمایند، این برندها شامل برندهای اصلی و برندهای درجه یک OEM یا همان قطعات با منشاء تولید کنندگان اصلی یعنی Original Equipment Manufacturer می باشد. سایت یدک مال به پشتوانه تیم تخصصی خود نظارت بر کیفیت برندهای عرضه شده داشته و اجازه ورود قطعات خارج از ساختار کیفی درجه را به سایت نخواهد داد، قاعدتا این مسیر و کنترل آن بدون حمایت شما مصرف کنندگان و همکاران عزیز مسیر نخواهد بود، لذا تقاضا داریم هرگونه پیشنهاد یا گزارشی در این مورد وجود دارد از طریق لینک تماس با ما به اطلاع سایت یدک مال برسانید.