اخبار

کدام خودروهای سنگین ۵ ستاره کیفی گرفتند؟

5 ستاره کیفی توسط کدام خودرو های سنگین دریافت شد؟ | yadakMALL

کدام خودروهای سنگین ۵ ستاره کیفی گرفتند؟

 

 

به گزارش پایگاه خبری «یدک مال» به نقل از ایسنا، در رابطه با خودروهای سنگین دریافت کننده ۵ ستاره کیفی ، بر اساس گزارش ارزشیابی کیفی صورت گرفته از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران(ISQI) در گروه خودروهای سنگین تولیدی خردادماه امسال، در بخش مسافربری در گروه خودروهای مینی‌بوس و میدل‌باس، مینی‌بوس ایسوزو سحر و در گروه کامیونت‌ها، NPR75K و NMR85 که همگی تولیدی شرکت بهمن‌دیزل هستند، بالاترین سطح کیفیت را کسب کرده‌ و پنج ستاره‌ای شده‌اند. 

همچنین در بخش مسافربری و در گروه اتوبوس‌های شهری، اتوبوس ATROS ایران‌خودرو دیزل سه ستاره‌ کیفی به خود اختصاص داده است.

در گروه خودروهای باری در بخش کامیونت‌ها، از محصولات گروه خودروسازی بهمن‌دیزل همانطور که ذکر شد، کامیونت ایسوزو NMR85 و کامیونت ایسوزو NPR75K تمام پنج ستاره کیفی را از آن خود کرده‌ و پس از آن کامیونت شیلر بهمن دیزل و کامیونت الوند شرکت سایپادیزل چهار ستاره‌ای شده‌اند.

در بخش کامیون‌ها نیز طبق ارزیابی صورت گرفته، به ترتیب کامیون ایسوزو NPR75M بهمن‌دیزل چهار ستاره کیفی و کامیون بنز WH ایران‌خودرو دیزل سه ستاره کیفی را به خود اختصاص داده‌اند.

در دسته کشنده‌ها هم خودروی FAW J6 سیباموتور و سیتراک C7 شرکت پیلسان چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند. 

کشنده سیتراک C7 دوماهی است که ارتقا کیفیت داشته است و در حالی که تا پایان سال ۱۳۹۹ در رده خودروهای سه ستاره بوده و از ابتدای امسال در رده خودروهای چهارستاره کیفی تولید می‌شود.

در حالی که وانت‌ها در سطح پایینی از کیفیت تولید می‌شوند و در گروه خودروهای سواری هم تعداد پنج ستاره‌ها به یک مدل محدود شده و پنج خودرو چهار ستاره و اکثریت سه ستاره هستند.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
دیدن همه ی نظرات