اخبار

چانگان از قوای محرکه هیبریدی خود رونمایی کرد

چانگان از قوای محرکه هیبریدی خود رونمایی کرد

به گزارش پایگاه خبری «یدک مال» به نقل از سایپانیوز، قوای محرکه دوگانه هوشمند یا iDD مخفف intelligent Dual Drive در نمایشگاه خودروی شهر چونچینگ [محل ساختمان مرکزی و کارخانه های چانگان ] در مرکز نمایشگاه ملی یوالای Yuelai National Expo Center به نمایش درآمد.

این خودروساز دولتی در چین بدون هیچ عجله و شتابی روی طراحی خودروهای هیبریدی کار کرد و با تست های مختلف به تدریج بر مشکلات و معضلات فنی آن فائق آمد.

چانگان باور دارد که قوای محرکه هیبریدی این شرکت که یک سامانه دوگانه برقی-بنزینی هوشمند است همه نیازهای مشتری را برآورده می کند و برای «همه سرعت ها»،‌ «همه سناریوها»، «همه دماها»، «در هر زمان» مناسب است.

به گفته ی این خودروساز چینی، این قوای محرکه کیفیت بالا را در همه شرایط تضمین می کند هم در شروع و در سرعت پایین، هم در هنگام سبقت گرفتن و حتی در بالاترین سرعت حین مسابقه کیفیت یکنواخت و تضمین شده دارد.

علاوه بر این چانگان می گوید این قوای محرکه هم در شهر و ترافیک کیفیت بالایی دارد هم در مسافرت های طولانی. مصرف بنزین آن در هر ۱۰۰ کیلومتر ۵ لیتر است و زمانی که در حالت «فقط برقی» قرار دارد ۱۳۰ کیلومتر را به راحتی می پیماید.

به بیانی دیگر با هر بار شارژ کامل و با یک باک بنزین این قوای محرکه می تواند خود را ۱۱۰۰ کیلومتر راه ببرد.

موتور هیبریدی iDD‌ از برند بلو کُر Blue Core متعلق به کمپانی خودروسازی چانگان عملکردی ایمن و ثابت در دماهای بسیار بالا و بسیار پایین دارد.

یکی از مهمترین ویژگی های این قوای محرکه هیبریدی امکان آپ دیت کردن [روزآمدی] نرم افزاری اینترنتی آن است و مشتریان بدون مراجعه به نمایندگی و از طریق اینترنت [مثل اپلیکیشن های موبایلی] آخرین تغییرات و بهبودها را دریافت می کنند.

چانگان در فیلیپن چند محصول خود را از جمله آلسوین Alsvin، ایدوی برقی ۴۶۰، سی اس ۳۵ پلاس، سی اس ۷۵ پلاس و سی اس ۹۵ عرضه کرده است.

در حال حاضر هدایت چانگان برعهده خانم Ma. Fe Perez-Agudo است که هدایت کمپانی هیوندایی آسیا Hyundai Asia Resources Inc. (HARI) را نیز برعهده دارد.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
دیدن همه ی نظرات