اخبار

عبور فروش تویوتا کرولا از رقم ۵۰ میلیون دستگاه ظرف ۵۵ سال

عبور فروش تویوتا کرولا از رقم ۵۰ میلیون دستگاه ظرف ۵۵ سال

به گزارش پایگاه خبری «یدک مال» به نقل از سایپانیوز، هر چند این رقم بسیار خیره کننده و تحسین برانگیز است اما تویوتا ذوق زدگی خاصی هم نشان نداد و مثل خیلی از خودروسازان دست به اقدام ویژه یا عرضه چند نسخه خاص و منحصر به فرد هم نزد. تویوتا فقط گفته است که در ماه ژوئیه از رقم ۵۰ میلیون دستگاه عبور کرده و شاید اگر شما همین اواخر کرولا خریده باشید، پنجاه میلیونومین کرولا را در اختیار داشته باشید، بدون آن که خبر داشته باشید. وقتی تویوتا به رقم ۴۰ میلیون هم رسیده بود همین قدر بی تفاوتی از خود نشان داد.

رسیدن به رقم ۵۰ میلیون دستگاه، آن قدر که گفتنش آسان است، به راحتی به دست نیامده و برای تویوتا ۵۵ سال طول کشیده است. در طول این مدت، کرولا ۱۲ بار نسل عوض کرده اما در تمامی این مدت، مهمترین خصلت خود را حفظ کرده است: تویوتا کرولا، محصول کوچک و ارزان سبد محصولات تویوتا است. در سال ۱۹۶۸ اولین مدل کرولای ۱۹۶۹ با قیمت ۱۷۰۰ دلار به دست مشتری رسید.

حالا که مردم دنیا علاقه پیدا کرده اند که خودروهایشان کمی قد بلندتر باشد، در برنامه های تویوتا هم هست که قد کرولا را کمی بیشتر کرده و محصول کراس اور آن را به بازار عرضه کند.

باید دید که تویوتا چه زمانی به رقم ۱۰۰ میلیون دستگاه می رسد. به احتمال زیاد نیاز به ۵۰ سال ندارد. شما چه حدسی می زنید؟

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
دیدن همه ی نظرات