اخبار

بریتانیا با اصلاحات غیرمجاز در خودرو برخورد می کند

بریتانیا با اصلاحات غیرمجاز در خودرو برخورد می کند

به گزارش پایگاه خبری «یدک مال» به نقل از سایپانیوز، پلیس در بیرمنگام بریتانیا ، اخیراً خودروهای ب ام و استیشن M3 را توقیف کرده است چون کمپانی ب ام و اصلاً در کارخانه های خود مدل ام۳ استیشن تولید نمی کند. مردم اروپا علاقه زیادی به خودروهای خانوادگی و جادار دارند. حال مقام های مسئول در بریتانیا، دستکاری و ایجاد تغییرات به روش دستی و غیرکارخانه ای را «جرم» می دانند و با جدیت جلوی آن را می گیرند.

شاید این قابلیت و توانایی یا مهارت تغییر در محصولات ب ام و، بیرون از کارخانه، شایسته تمجید و ستایش باشد، اما مقام های مسئول در بریتانیا نه تنها این مهارت را برنتافته اند، حتی به توقیف آنها اکتفا نکرده و این خودروهای توقیفی را راهی مرکز بازیافت کرده و آنها را به ماشین های خُرد و پرس کننده سپرده اند. با این کار می خواهند نشان دهند که تا چه حد در اجرای تصمیم های خود سرسخت و جدی هستند.

دلیل پلیس وست میدلندز این است که نقطه جوش های به کار رفته برای شکل دادن به بخش واگن این استیشن، استحکام کافی نداشته و در تصادف ها مثل قوطی ماءالشعیر له می شود. با این حال جزئیات کافی در مورد ریسک و مخاطرات این تغییرات منتشر نشده است.

در این جا قصد دفاع از تغییرات و اصلاحات ایجاد شده در این خودروها نیست چون بر اساس گزارش های محلی، بخشی از این خودروی اصلاح شده، سرقتی بوده است. برای ساخت این خودرو قطعات دو خودرو روی هم مونتاژ شده اند. شاید صاحب این خودرو هم این قطعات را از بازار آزاد خریده و اطلاعی نداشته است که این قطعات سرقتی بوده اند. زمانی که این اصلاحات در خودرو به صورت غیرکارخانه ای انجام می شود، مغایرت هایی در شماره سریال و شماره VIN‌ خودرو ایجاد می شود که پلیس از عهده تشخیص آن به راحتی برمی آید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
دیدن همه ی نظرات